Fiuk Lamperska Kancelarie Radców Prawnych w Łodzi

Drużyna Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi zwycięzcą kategorii charytatywnej Łódź Business Run 2014

Poland Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, który odbył się w dniu 14 września 2014 r., jednocześnie w pięciu polskich miastach: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, oraz w Łodzi i Warszawie, które debiutowały w tym roku, jako organizatorzy biegu.

Formuła ŁódZespół OIRP na Lodz Business Run 2014 ź Business Run była nadzwyczaj prosta. Wystarczyło zgłosić pięcioosobową drużynę. Dystans do pokonania dla każdego uczestnika sztafety wyniósł w Łodzi 3,8 km. Oprócz rywalizacji sportowej, każda z drużyn mogła uczestniczyć w rywalizacji charytatywnej i wpłacać pieniądze na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Również dochód z opłat startowych był przeznaczony na cel charytatywny. W Łodzi biegliśmy na rzecz Tomasza Matuszkiewicza, który ma protezy obu kończyn dolnych. Chęć udziału w Łódź Business Run zgłosiło 200 drużyn, reprezentujących łódzkie środowisko biznesowe.

Dzięki inicjatywie radcy prawnego Katarzyny Lamperskiej, członkowie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, na czele z Dziekanem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, radcą prawnym Grzegorzem Wyszogrodzkim, z wielkim entuzjazmem wsparli inicjatywę Łódź Business Run, poprzez zgłoszenie swojej drużyny, oraz dokonywanie systematycznych wpłat na rzecz Fundacji.

Drużyna OIRP na mecie

Drużynę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi reprezentowali radcowie prawni: Katarzyna Lamperska, Igor Pasternak, Marek Pilc, Grzegorz Rajczak oraz Konrad Maciej Wilijewicz. W zmaganiach biegowych sprzyjała nam piękna pogoda, oraz sportowe emocje. Drużyna OIRP Łódź zajęła wysokie 40 miejsce w kategorii biegowej. Jednak główną misją biegu była finansowa pomoc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Dzięki zebraniu największej kwoty na rzecz podopiecznych Fundacji, spośród wszystkich łódzkich drużyn, drużyna Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi może poszczycić się zwycięstwem II etapu walki o Żółtą koszulkę Lidera, III etapu walki o Żółtą Koszulkę Lidera, oraz zwycięstwem w generalnej klasyfikacji walki o Żółtą koszulkę Lidera. W podziękowaniu za hojność Członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, organizatorzy biegu wręczyli na ręce Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, radcy prawnego Grzegorza Wyszogrodzkiego, oraz kapitana drużyny OIRP Łódź, radcy prawnego Marka Pilca, upominki dla każdego reprezentanta drużyny, ufundowane przez sponsorów imprezy.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu, niosąc pomoc potrzebującym, a jednocześnie promować zawód radcy prawnego wśród przedstawicieli łódzkiego środowiska biznesowego.

Łódź Business Run 2014 to nasz wspólny sukces, który pragniemy kontynuować w kolejnych edycjach biegu.